Elektromechanik

ELMONTIA a.s.

Místo práce
Hradec Králové
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

Elektro práce na zahraničních projektech v oblasti energetiky, dopravníkových systémů, lisovacích technologií, které zahrnují instalace silnoproudých rozvodů a MaR.

Požadujeme

  • vzdělání v oboru elektro
  • vyhlášku 50/1978 Sb. § 5 a výše, skupina B výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC a komunikačních technologiích
  • ŘP sk. B
  • flexibilitu a ochotu cestovat v turnusech
  • výhodou aktivní znalost NJ nebo AJ
  • aktivní přístup k práci
  • manuální zručnost - práce s úhlovou bruskou, vrtačkou

Nabízíme

  • dobré platové podmínky - celková mzda je v průměru 40.000 až 60.000 Kč (při celoměsíčním působení na projektu)
  • zázemí silné české společnosti
  • příležitost k profesnímu růstu
  • práce na zahraničních projektech pro přední světové firmy
  • Místo výkonu práce Evropa - Německo, Rakousko, Maďarsko, Španělsko, UK a další

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3438526  Dátum zverejnenia: 3.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21000 Kč/měsíc