Revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrického

ELMONT - ZH, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 12, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou
1 322 - 2 500 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Finálna výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za vykonanie činnosti v rozsahu odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení elektrických podľa platnej legislatívy
• Vykonáva a realizuje zákazky opakovaných odborných prehliadok a skúšok v plánovaných intervaloch a termínoch
• Spracováva výsledky pravidelných revízií, predkladá súpis návrhov a opatrení na odstránenie nedostatkov
• Spolupracuje ako technická podpora pri návrhu, výrobe, montáži, funkčných skúškach, inštalácií strojných zariadení, rozvádzačov, elektroinštalácie a ostatných činnostiach výrobného oddelenia
• Vykonáva na realizovaných zákazkách technické kontroly vrátane vystavenia príslušnej dokumentácie a na základe spracovaných výsledkov predkladá návrhy a opatrenia na odstránenie nedostatkov
• Vykonáva a zabezpečuje požadované kontroly vybraných elektrických zariadení v jednotlivých etapách výroby, dodávky, montáže a uvedenia do prevádzky, vrátane vypracovania protokolov, skúšok a výrobných štítkov
• Kontroluje a posudzuje projektovú dokumentáciu stavieb a technologických celkov
• Vykonáva východiskové odborné prehliadky a odborné skúšky VTZ elektrických na základe plánovaných termínov, vrátane spracovania a vyžiadania príslušnej dokumentácie v zmysle Vyhlášky 508/2009 Z.z.
• Využíva aktívne firemné systémy a postupy pri tvorbe OP a OS. Podieľa sa na ich testovaní, zlepšovaní a inovácií.
• Spolupracuje pri výkone OP a OS s prevádzkovateľom elektrických zariadení a informuje ho o dodržiavaní plánovaných termínov vykonávania OP a OS, aktívne ho informuje o stave elektrických zaradení počas výkonu OP a OS resp. po odstránení nedostatkov. Informuje prevádzkovateľ a o dodržiavaní požiadaviek platnej legislatívy a o opatreniach na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
• Aktívne sa podieľa a pristupuje k získavaniu nových poznatkov, informácií a vedomostí v oblasti platnej legislatívy a normalizácie potrebných pre neustále zlepšovanie procesov pri výkone OP a OS.

- práca v modernej spoločnosti, ktorá má viac ako 16-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom trhu
- priestor pre vlastnú iniciatívu, možnosť sebarealizácie a profesijného rozvoja
- osobný rozvoj, odborný a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy.
- pravidelné školenia
- flexibilná časť pracovnej doby
- príspevok na III. pilier DDS– myslíme na tvoju budúcnosť.
- účasť na firemných podujatiach
- atraktívna samostatná práca
- perspektívna práca v dynamickom priemyselnom odvetví
- motivujúce platové ohodnotenie
- garancia mzdy načas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009, § 24
Možnosť zvýšenia kvalifikácie o odbornosť revízny technik zdvíhacích zariadení §16.
Vedenie evidencie zariadení, kontrol, skúšok a revízií.
Schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať.
Schopnosť samostatne riešiť problémy.
Proaktívny a pozitívny prístup k práci.
Analytické myslenie, konštruktívny prístup.
Ochota učiť sa.

Naša spoločnosť už 18 rokov pôsobí na Slovenskom trhu a v zahraničí. Naša hlavná činnosť spočíva v investičných akciách, /výrobné haly/ údržba a opravy, technológie /CNC stroje/ rekonštrukcie, realokácie zložitých výrobných liniek a strojov, výrobné technológie, zdvíhacie zariadenia, vrátane silnoprúdových, slaboprúdových inštalácií, zámočníckych a zváračských prác.
Podrobnejšie informácie nájdete na stránke www.elmontzh.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4548315  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 322 EUR/mesiac