850 - 1 600 EUR

Elektrikár- MaR, SZČO, TPP

ELMONT-K s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž silnoprúd, slaboprúd, meranie a regulácia, elektrické vykurovanie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 Eur/mes. + prémie podľa výkonu, celkovo až 1000 Eur/mes TPP. SZČO 9 Eur/hod nástup, Elektrikár MaR (VZT,kotolne) 10 Eur/hod. nástup

Flexibilný pracovný čas, prémie, možnosť kariérneho rastu. Spoločnosť sa zaoberá širokým spektrom prác, možnosť nadobudnutia praxe a znalostí, z rôznych odvetví elektromontážnych prác.

Práca v NR, BA,TT,BB. Pracovná pozícia vhodná pre absolventov. Možnosť práce na živnosť, mzda 9-10 Eur/hod. práca na TPP hrubá mzda 850 Eur/mes. bližšie info o platových podmienkach na osobnom stretnutí. Absolventi, alebo bez oprávnenia, na živnosť 6,5 Eur/hod, TPP hrubá mzda 750 Eur/mes.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Montáž VTZ - elektrických. Silnoprúd, Slaboprúd, MaR, HSP, HZS.

Družstevná 34/65
951 35 Veľké Zálužie

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Kratochvíl
Tel.: +421911929299
E-mail: poslať životopis
ID: 3436099   Dátum zverejnenia: 18.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 Eur/mes. + prémie podľa výkonu, celkovo až 1000 Eur/mes TPP. SZČO 9 Eur/hod nástup, Elektrikár MaR (VZT,kotolne) 10 Eur/hod. nástup