Reagujte bez životopisu

Elektrikár

ELMONT-K s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacSZČO §22-23 s praxou 13 Eur/hod, TPP 1300 Eur/mesiac v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je montáž elektroinštalácie podľa pokynov nadriadeného pracovníka, výkresovej dokumentácie, nadobudnutej praxe a zaužívaných štandardov, na zariadeniach do 1000 V v priestoroch bez nebezpečenstva výbuchu.

Flexibilný pracovný čas.
Príjemná pracovná atmosféra.
Veselý a priateľský kolektív.

Zabezpečujeme firemné vozidlo, zo sídla firmy na miesto výkonu práce. Zabezpečujeme náradie potrebné k výkonu práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik, elektrikár

Vodičský preukaz

B

Zmysel pre dochvíľnosť, precíznosť.
Komunikatívnosť.
Elektrotechnické vzdelanie - podmienka
Platné osvedčenie §22,23, prípadne vieme zabezpečiť aktualizačné školenie.
Čítanie výkresov.

Spoločnosť ELMONT-K s.r.o. bola založená v roku 2018. Hlavným zameraním spoločnosti sú elektroinštalačné prace, ktoré sme rozšírili o montáž chladenia, klimatizácie, kotolne, a tepelné čerpadlá. Spoločnosť ELMONT-K s.r.o. napreduje do budúcnosti s postupnou transformáciou na zelenú energiu z obnoviteľných zdrojov tepla a elektrickej energie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3436099  Dátum zverejnenia: 3.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac