Logo ELMIT, s.r.o.

Technik - odborný predajca

ELMIT, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 143/169, Vranov nad Topľou
Termín nástupu
3.6.2024 - 1.8.2024
940 - 1 240 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby: 940€/mesiac. Po skončení skúšobnej doby: Mzda sa môže zvýšiť až na 1240€/mesiac v závislosti od výkonu a odborných schopností. Konkrétne podmienky sa môžu dohodnúť v rámci osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Aktívny predaj a starostlivosť o zákazníkov
  • Udržiavanie a budovanie vzťahov so zákazníkmi
  • Komunikácia a zabezpečenie spokojnosti zákazníkov
  • Práca s pokladňou a zodpovednosť za hotovosť v pokladni
  • Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
  • Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru a riešenie reklamácií
  • Príjem objednávok od zákazníkov, vrátane objednávok z e-shopu
  • Spracovanie a vybavovanie objednávok z e-shopu
  • Poradenstvo a tvorba cenových ponúk
  • Príjem a dopĺňanie tovaru do regálov, udržiavanie poriadku na pracovisku
  • Ďalšie typické činnosti súvisiace s predajom elektroinštalačného materiálu

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Príprava predajného priestoru a tovaru na otvorenie predajne
  • Obsluha zákazníkov, poskytovanie poradenstva a realizácia predaja
  • Riešenie reklamácií a príjem objednávok od zákazníkov, vrátane objednávok z e-shopu

Pracovná doba:

  • 8 hodín denne, 5 dní v týždni
  • Flexibilný začiatok pracovnej doby o 7:30 alebo 8:00, na základe dohody s kolegami
  • Po skúšobnej dobe je priemerne každá tretia sobota pracovná od 8:00 do 12:00

  • Motivačný systém odmeňovania s flexibilnou zložkou na základe výkonu a úspechov
  • Zamestnanecké zľavy na sortiment elektroinštalačného materiálu a svietidiel
  • Odmeny pri životných jubileách
  • Bezplatné nápoje pre zamestnancov počas pracovnej doby
  • Príjemný kolektív a podpora tímovej spolupráce a dynamiky
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja v rámci odborných školení a vzdelávacích programov

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Prax nie je podmienkou, ale je vítaná. Skúsenosti s pracou v programe skladového hospodárstva sú výhodou. Vzdelanie v odbore elektrotechnika, technika alebo obchod je značnou výhodou. Významnú časť práce tvorí aj administrácia, vrátane práce v programoch Pohoda, Excel, Word a Outlook. Uchádzačov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, technika, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Elektrotechnické alebo technické vzdelanie je výhodou, ale nie je podmienkou
  • Záujem o elektrotechniku a chuť získavať nové poznatky v oblasti
  • Silné schopnosti komunikácie a príjemné vystupovanie voči zákazníkom a kolegom
  • Schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne s dôrazom na spoľahlivosť
  • Obchodný duch a schopnosť budovať a udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi
  • Skúsenosti s komunikáciou a prácou s ľuďmi, vrátane schopnosti riešiť potenciálne konflikty a problémy
  • Aktívny prístup k práci a ochota podieľať sa na rôznych úlohách a projektoch
  • Technická zdatnosť a schopnosť práce s počítačom a súvisiacimi aplikáciami

Spoločnosť ELMIT, s.r.o., zameraná na predaj elektroinštalačného materiálu a svietidiel, vstúpila na trh v roku 2011 otvorením kamenného obchodu. Od roku 2012 rozšírila svoje pôsobenie aj na online platformu cez e-shop www.elmit.sk. S každým rokom eviduje významný nárast svojho trhového podielu na Slovenskom trhu, čo sprevádza rozšírenie zákazníckej základne a posilňovanie svojej pozície v odvetví.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4824573  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac