Vedúci oddelenia nákupu a skladového hospodárstva

ELMAX ŽILINA, a.s.

Miesto práce
Dlhá 74/85, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacNástupný plat od 1200,- € brutto (finálna výška mzdy závisí od skúseností daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, organizácia a optimalizácia všetkých procesov v rámci prevádzky skladu
- riadenie a nastavovanie pohybov v skladových zásobách
- kontrolovanie objednávok, vedenie predpísanej dokumentácie
- vypracovávanie pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti
- vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob
- dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s materiálovými a tovarovými zásobami.
- spravovanie skladu v elektronickom systéme
- koordinovanie zamestnancov na oddelení nákupu a skladu
- riadenie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov
- plánovanie a zadeľovanie úloh, koordinovanie činností v rámci skladu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- práca v poprednej a uznávanej spoločnosti vo svojom odbore
- príjemné pracovné prostredie
- možný kariérny rast
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Ak Vás naša ponuka oslovila, svoj životopis v slovenskom jazyku zašlite na e-mail
[email protected]. Do životopisu uveďte súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.
Uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám danej pracovnej pozície budeme kontaktovať telefonicky
alebo e-mailom a dohodneme si s nimi termín osobného stretnutia. Všetkým uchádzačom ďakujeme za
prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, elektronika, filtrácia a odsávanie vzduchu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosti z oblasti nákupu a skladového hospodárstva podmienkou
- organizačná schopnosť
- dôslednosť
- precíznosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- flexibilita

Uchádzač o vyššie uvedenú pracovnú pozíciu má možnosť pracovať v spoločnosti, ktorá je vďaka svojim skúsenostiam, produktom a neustálemu rastu uznávaná vo svojom obore nie len na slovenskom trhu ale aj v zahraničí. ELMAX ŽILINA, a.s. patrí medzi popredných slovenských výrobcov v nasledovných oblastiach:
Elektrovýroba – výroba rozvádzačov nízkeho napätia pre najširší rozsah použitia,
Kovovýroba – výroba typizovaných aj atypických kovových produktov rôzneho zamerania,
Automatizácia v priemysle - návrh a kompletná realizácia technologických zariadení a manipulačnej techniky s použitím riadiacich systémov.
Až 85 % produkcie spoločnosti smeruje na zahraničné trhy. Od roku 2015 spoločnosť rozšírila svoj výrobný program o výrobu filtračných a odsávacích zariadení pre priemysel a zdravotníctvo. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1993.

Viac o spoločnosti nájdete na www.elmaxzilina.sk / www.ekokrok.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4047972  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac