Účtovníčka

ELMAX ŽILINA, a.s.

Miesto práce
Dlhá 85, Žilina
Termín nástupu
07.01.2021
900 EUR/mesiacod 900,- € brutto (mzdu tvorí základná mzda 812 eur + pohyblivá zložka od 88 eur) -celková mzda sa odvíja od znalostí a skúseností uchádzača na rovnakej alebo obdobnej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme účtovníčku, ktorá vie pracovať samostatne a má skúsenosti v oblasti účtovníctva a daní.
Náplňou práce bude :
- Interné doklady účtovanie (splátkové kalendáre, dane, poistné...)
- Nedokončená výroba- spracovanie + zaúčtovanie
- Vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr
- Účtovanie došlých faktúr

- Stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- Práca v poprednej a uznávanej spoločnosti vo svojom odbore
- Mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- Možný kariérny rast
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite svoj životopis so súhlasom na spracovanie Vašich osobných údajov na emailovú adresu [email protected]. Uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám danej pracovnej pozície, budeme kontaktovať a dohodneme si termín osobného pohovoru. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Ochota plniť zverené úlohy včas a zodpovedne
- Ochota na sebe pracovať a zlepšovať sa
- Znalosť programu Vision výhodou, nie podmienkou

Uchádzač o vyššie uvedenú pracovnú pozíciu má možnosť pracovať v spoločnosti, ktorá je vďaka svojim skúsenostiam, produktom a neustálemu rastu uznávaná vo svojom obore nie len na slovenskom trhu ale aj v zahraničí. ELMAX ŽILINA, a.s. patrí medzi popredných slovenských výrobcov v nasledovných oblastiach:
Elektrovýroba – výroba rozvádzačov nízkeho napätia pre najširší rozsah použitia,
Kovovýroba – výroba typizovaných aj atypických kovových produktov rôzneho zamerania,
Automatizácia v priemysle - návrh a kompletná realizácia technologických zariadení a manipulačnej techniky s použitím riadiacich systémov.
Až 85 % produkcie spoločnosti smeruje na zahraničné trhy. Od roku 2015 spoločnosť rozšírila svoj výrobný program o výrobu filtračných a odsávacích zariadení pre priemysel a zdravotníctvo. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1993.

Viac o spoločnosti nájdete na www.elmaxzilina.sk / www.ekokrok.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3927523  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac