Skladník v sklade hotovej výroby

ELMAX ŽILINA, a.s.

Miesto práce
Dlhá 85, 010 09 Žilina-Bytčica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, skladovanie a výdaj hotovej výroby. Manipulácia s tovarom. Nákladka a vykládka tovaru. Dôsledné vedenie skladovej evidencie v elektronickom informačnom systéme - príjemky, výdajky. Pravidelné vykonávanie inventúr. Udržiavanie poriadku v sklade.

- práca v poprednej a uznávanej spoločnosti
- podieľanie sa na vývoji a budovaní novej divízie spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- bohatý sociálny program a firemné benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na emailovú adresu: andrea_marinakova@elmaxzilina.sk. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám danej pozície. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, skladové hospodárstvo, iný

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 roky praxe na pozícii skladník podmienkou. Záujemca musí ovládať skladovú evidenciu a mať platný preukaz obsluhy VZV. Dôslednosť, flexibilita, vzťah k poriadku a zručnosť v evidencii materiálu.

Uchádzač o vyššie uvedenú pracovnú pozíciu má možnosť pracovať v spoločnosti, ktorá je vďaka svojim skúsenostiam, produktom a neustálemu rastu uznávaná vo svojom odbore nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí. ELMAX ŽILINA, a.s. patrí medzi popredných slovenských výrobcov v nasledovných oblastiach:
Elektrovýroba – výroba rozvádzačov nízkeho napätia pre najširší rozsah použitia,
Kovovýroba – výroba typizovaných aj atypických kovových produktov rôzneho zamerania,
Automatizácia v priemysle - návrh a kompletná realizácia technologických zariadení a manipulačnej techniky s použitím riadiacich systémov.
Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1993. Až 85 % jej produkcie smeruje na zahraničné trhy. Od roku 2015 spoločnosť rozšírila svoj výrobný program o výrobu filtračných a odsávacích zariadení pre priemysel a zdravotníctvo.

Viac o spoločnosti nájdete na www.elmaxzilina.sk / www.ekokrok.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Dlhá 85
010 09 Žilina-Bytčica
ID: 2133107   Dátum zverejnenia: 10.10.2017