Grafik, marketingový pracovník

ELMAR - SK, s.r.o.

Miesto práce
Miestneho Priemyslu 1085, Námestovo
Termín nástupu
25.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba grafických návrhov v spolupráci s marketingovým tímom
- print / online grafika (realizácia plagátov, brožúr, letákov, bannerov, roll up a iných marketingových materiálov)
- návrhy a tvorba kreatívnych konceptov v Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign)
- práca si vyžaduje interné nasadenie
- pracovná pozícia nie je určená pre pracovné agentúry

- kompletný hardware pre prácu (MacBook, iPhone, Zrkadlovka, stabilizátor)
- príjemné prostredie v novozriadenom zábavnom centre
- zaujímavá partia ľudí a platené vzdelávanie
- rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
- priestor využiť svoj kreatívny potenciál
- príjemné a priateľské pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- školenia, teambuildingy
- zabezpečená strava v špičkovej reštaurácii
- možnosť práce z domu, ak sa osvedčíš
- výborná káva

Vieš čo je zodpovednosť a dodržiavanie termínov, pridaná hodnota a žiť identitou firmy? Ak je kreativita tvoje druhé meno a tvoj život je pixel perfect, určite nám pošli svoj životopis a niečo z tvojich referencií. Chuť neustále sa posúvať a učiť sa nové veci musí byť v tebe.

Nie je dôležité, aby si bol študovaný a mal veľa skúseností. Ponúkame ti kompletné zaučenie, mentoring a vzdelávanie. Ak budeš otvorený a budeš prijímať to, čo ti posúvame, naučíš sa všetko čo potrebuješ vedieť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť do práce, všetko ostatné sa dá naučiť

Kvalitné jedlá a výborná káva sú samozrejmosťou našej špičkovej reštaurácie, ktorá prináša jedinečný gastronomický zážitok. Každý deň obmieňame výber jedál z obedového menu spolu s jedinečnou špecialitou týždňa. Čaká na teba tradičná slovenská kuchyňa, dokonca aj americká či talianske chuťovky. Poskytujeme širokú škálu služieb - detské oslavy, parkourové workshopy, catering a mnoho iného.
ID: 3624626  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000