Zámočník a montážny pracovník

ELM Kragelund A/S, organizačná zložka

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacFinálna mzda bude dohodnutá pri pohovore a závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie zámočníckych a montážnych prác vrátane finálnej montáže manipulátorov pre vysokozdvižné vozíky
  • Montáž hydraulických rozvodov podľa pracovných inštrukcií
  • Obsluha strojov a zariadení
  • Príprava pracovísk a výroba pomocných zariadení - prípravkov
  • Budete pracovať v tíme zámočníkov a montážnych pracovníkov

  • práca v perspektívnej, dlhodobej a stabilnej práci v medzinárodnej spoločnosti.
  • Vaša práca bude motivovaná finančným ohodnotením, ktoré bude pravidelne prehodnocované
  • Dochádzkový bonus
  • Nadštandardný príspevok na stravu, ktorý Vás bude stáť len 1€/deň.
  • firemné akcie pre zamestnancov spoločnosti 2x do roka.
  • pitný režim a ovocie na pracovisku
  • príspevok na e-benefitné poukážky
  • možnosť VOĽNÝCH PIATKOV

Vážime si Váš záujem o inzerovanú pracovnú ponuku, oslovíme však len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným podmienkam.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

- Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu

- Zodpovednosť, precíznosť a trpezlivosť

- Minimálne stredoškolské vzdelanie technického zamerania

- Schopnosť pracovať v tíme

- Flexibilita a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť E-L-M Kragelund A/S je silným európskym dodávateľom prídavných zariadení pre vysokozdvižné vozíky. E-L-M vyvíja a predáva prídavné zariadenia, ktoré prispievajú k efektívnym riešeniam vnútornej prepravy a manipulácie. Viac na www.e-l-m.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Andrašková
Tel.: +421918413809
E-mail: poslať životopis
ID: 4835410  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac