Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo ELM Kragelund A/S, organizačná zložka

Príležitosť pre zručných pracovníkov - hľadáme Senior operátora CNC stroja / zoraďovača

ELM Kragelund A/S, organizačná zložka

Miesto práce
Petrovianska, Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda je informatívna. Reálna mzda bude dohodnutá pri osobnom pohovore po praktickej skúške.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite svoje zručnosti a pridajte sa k nášmu tímu ako Senior operátor CNC stroja / zoraďovač! Budete obsluhovať frézovacie a sústružnícke stroje a zabezpečíte kvalitu výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou. Vaša náplň práce bude zahŕňať:

- Kompletnú obsluhu CNC obrábacieho stroja - fréza/sústruh

- Realizáciu a kvalitu výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou

- Výrobu komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie

- Zodpovednosť za dennú evidenciu a kontrolu stavu stroja a iné

- Práca  aj na nočné zmeny - bonus 150€

- Budete mať možnosť rozširovať skúsenosti ako  operátor CNC stroja / zoraďovač v perspektívnej, dlhodobej a stabilnej práci v medzinárodnej spoločnosti.

- Vaša práca bude motivovaná finančným ohodnotením, ktoré bude pravidelne prehodnocované s možnosťou postupu.

- Okrem toho získate aj dochádzkový bonus a nadštandardný príspevok na stravu, ktorý Vás bude stáť len 1€/deň.

- Navyše, môžete sa tešiť aj na príplatky a firemné akcie pre zamestnancov spoločnosti 2x do roka.

- Budete pracovať s modernými strojmi a vybavením v príjemnom a bezpečnom pracovnom prostredí.

Vážime si Váš záujem o inzerovanú pracovnú ponuku, oslovíme však len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným podmienkam.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

1

- Zručnosť v obsluhe CNC strojov (Fanuc/Haas)

- Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu

- Prax v práci s meradlami

- Zodpovednosť, precíznosť a trpezlivosť

- Minimálne stredoškolské vzdelanie technického zamerania

- Skúsenosti s CNC strojmi výhodou

- Schopnosť pracovať v tíme

- Flexibilita a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť E-L-M Kragelund A/S je silným európskym dodávateľom prídavných zariadení pre vysokozdvižné vozíky. E-L-M vyvíja a predáva prídavné zariadenia, ktoré prispievajú k efektívnym riešeniam vnútornej prepravy a manipulácie. Viac na www.e-l-m.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Andrašková
Tel.: +421918413809
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3179732  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac