Можливість для людей з України

Operátor výroby

ELM Kragelund A/S, organizačná zložka

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
02. 01. 2023
810 EUR/mesiac810 Eur je dolná hranica, reálna mzda bude dohodnutá pri pohovore a závisí od skúseností kandidáta + pravidelné prehodnocovanie mzdy + BONUSY + Príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finálna montáž manipulátorov pre vysokozdvižné vozíky, ktorá zahŕňa aj montáž hydraulických rozvodov podľa pracovných inštrukcií.

- Perspektívna dlhodobá práca v medzinárodnej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie, pravidelné prehodnocovanie platu s
možnosťou postupu
- Bonusové odmeňovanie
- Príplatky
- Organizovanie firemných akcií pre zamestnancov spoločnosti
- Práca v dvojzmennej prevádzke

Uchádzači zasielať životopis na e-mailovú adresu [email protected]
Vybraní uchádzači budu prizvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v strojárskom odbore výhodou
- znalosť technickej dokumentácie výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť
- manuálna zručnosť

Spoločnosť E-L-M Kragelund A/S je silným európskym dodávateľom prídavných zariadení pre vysokozdvižné vozíky. E-L-M vyvíja a predáva prídavné zariadenia, ktoré prispievajú k efektívnym riešeniam vnútornej prepravy a manipulácie. Viac na www.e-l-m.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2537579  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac