Можливість для людей з України

Údržbár prípravár

Ellye s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
906 EUR/mesiac+100€ dochádzkový bonus, 40€ motivačný bonus, príplatok 5€/hod za prácu nadčas, odporúčací bonus, narodeninové poukážky, polročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú spoločnosť s príjemnou pracovnou a rodinnou atmosférou hľadáme šikovného kolegu.

Náplň práce:

JIG príprava
Výroba polotovarov pre klimatizačné systémy
Výroba prípravkov pre výrobu modelov do klimatizačných systémov
Zabezpečuje údržbu strojov a zariadení
Jednoduché zváranie
Jedno až dvojzmenná prevádzka

Motivačný bonus
Dochádzkový bonus
Stravné lístky v hodnote
Narodeninové poukážky + sladkosť
Bonus 100€ za odporúčanie kandidáta
10€ príspevok na športové alebo kultúrne podujatie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 2005, zaoberá sa výrobou medených komponentov do klimatizačných jednotiek.
Hlavným zákazníkom je najväčší výrobca klimatizačných zariadení na svete spol. DAIKIN.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Znalosť zvárania ZE-1 (zváranie el. oblúkom, znalosť, nemusí byť platný preukaz)
Skúsenosti s výrobnými strojmi a zariadeniami výhodou
Technické myslenie, tvorivosť, dôslednosť a precíznosť,

Spoločnosť Ellye s.r.o. je personálna agentúra, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti personálnych služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4482243  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 906 EUR/mesiac