Можливість для людей з України

Čašník/čašníčka

ellma s.r.o.

Miesto práce
Pri celulózke 3494/37, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacHorná hranica mzdy nie je fixne daná, závisí od skúseností a šikovnosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre čašníčky a čašníkov v historickom 4 * hoteli v Žiline - Villa Nečas.

Vaša práca bude zahŕňať:
- Obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
- Príprava setup-u na školenia, svadby, oslavy, eventy
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania
- Udržiavanie poriadku a čistoty priestorov reštaurácie a Event roomu
- Práca s pokladňou
- svadby po 24,00 hod - extra príplatok

- práca v mladom a kreatívnom kolektíve
- zabezpečené ubytovanie po akciách
- možnosť získať bohaté skúsenosti pri tvorbe rôznych eventov
- intenzívna podpora vzdelávania a školenia od zamestnávateľa
- teambuildingy, zľavy na akcie v hoteli,...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota učiť sa nové veci, tímový duch, prirodzený prejav, dôraz na detail, milé vystupovanie.

Spoločnosť Ellma, s. r. o. prevádzkuje v Žiline 4 * historický hotel Villa Nečas.

Hotel Villa Nečas je situovaný v krásnom a pokojnom prostredí plnom zelene. Zameriava sa na organizovanie svadieb, eventov, osláv, v historickej Vinotéke na degustáciu kvalitných vín a špičkových jedál. Hotel disponuje 19 izbami.
ID: 4575836  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac