Barman/ka,

ELLA INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Floriánska, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca za barom , príprava káv a rôznych miešaných alko aj nealko nápojov.
Radi vám poskytneme aj priestor na realizáciu vašich nápadov a vylepšení.

od 5,5€/hodina v čistom ,bonusy za tržby vyplácané k výplate , strava/pitie priamo u nás vo zvýhodnenej cene pre zamestnancov

Životopisy posielajte na uvedený e-mail a my budeme vhodných kandidátov kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Barman/Barista

Dostatočné skúsenosti v gastronómii, zručnosť za barom aj pri plnej prevádzke, príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkmi .Pracovná ponuka pre ľudí 18+ rokov.

Sme novootvorený lukratívny bar MOONLIGHT v širšom centre Košíc na Floriánskej ulici. Špecializujeme sa na miešanie koktejlov ale aj na predaj alkoholu či kávy. Hľadáme spoľahlivých barmanov a čašníčky.
ID: 3977402  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac