Reagujte bez životopisu

Obsluha v penzióne - kumulovaná pozícia, 3 mesiace

ELKOTECH, s.r.o.

Miesto práce
Lyžiarske Stredisko Jasenská Dolina, Belá - Dulice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.05.2021
4,3 EUR/hod.• Základ od EUR 3.60/netto (v čistom) A VIAC - v závislosti od skúsenosti a autonómnosti -Mesačne tringelty a ohodnotenia samozrejmosť - Zamestnanecká zľava na služby a produkty • Dohoda pracovnej činnosti pokiaľ sa nedohodneme inak na pohovore (prác. pomer na dobu určitú napr. s možnosťou pokračovať počas zimnej sezóny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha zákazníkov na letnej terase (príprava káv, teplých a studených nápojov, čapovanie, roznos jedál, príprava snack-jedál)
• príprava vonkajšieho areálu počas leta (lehátka, športové centrum, bazén a pod.)
• príprava slávnostného prestieranie (príprava stolov, výzdoba, a pod.)
• ľahšia administratívna práca (rezervácie, ubytovaných, skl. zásoby a pod.)
• práca s kasou, denne uzávierky, inventúra
• Pozor! pozícia je kumulovaná nakoľko nejde o klasickú kaviareň ale o penzión/ubytovacie zariadenie, pozícia zahŕňa aj iné prác. úlohy suviasiace s chodom penziónu napr. výpomoc v kuchyni, izbách a recepcii - podľa potreby, sezóny a vyťaženosti penziónu viac na osobnom pohovore, prípadne na požiadanie vysvetlíme.

PRACOVNÁ DOBA
počas dňa vrátane víkendov - v závislosti od rezervácii a to podľa vopred dohodnutého časového rozpisu. Počas sezóny je ranná a poobedná smena.

• práca v krásnom prostredí Veľkej Fatry (nejde o klasickú kaviareň ani reštauráciu ani hotel), práca je aj v exteriéri a je rôznorodá = každý deň je iný
• stabilná sezónna práca
• stála vybudovaná klientela /plánované zaujímavé akcie možnosť plánovania dopredu
• pravidelné tímové akcie
• v prípade potreby zabezpečíme dovoz do Jasenskej doliny v rádiuse do 10 km
• strava počas služby – v závislosti od typu zmluvy (na ktorej sa vieme dohodnúť)
• zodpovedný postoj k práci – sme zohratý veľmi ústretový tím
• vyhovujúci pracovný čas

Ponúkame pozíciu obsluhy na letnej terase/v letnom bare pri športovom areáli s bazénom v rodinnom penzióne Babia Hora v Jasenskej doline (12 km od Martina) vo Veľkej Fatre. Pozícia je kumulovaná – prosím viď. náplň práce. Náplň sa mení v závislosti od vyťaženosti, nie všetky úlohy sú vykonávané naraz. Napr. niekedy máme akciu, niekedy je viacel ľudí v športovom centre, niekedy potrebujeme pomôcť v kuchyni alebo na izbách, a pod.. Práca je naozaj všestranná.

Sme malý rodinný penzión. V súčasnosti hľadáme človeka na cca 3-4 mesiace počas letnej sezóny od polovice/konca Mája do polovice Septembra 2021 s ohľadom na pandemickú situáciu a nariadenia hlavného hygienika. V prípade vzájomnej dohody a sympatií, radi by sme našli niekoho na dlhodobú spoluprácu aj počas zimnej sezóny a ďalších sezón v roku 2022 (nie je však podmienkou).

Penzión má vybudovanú stálu klientelu, populárny jedno-dňovými návštevníkmi doliny, športovcami s okolia, obľúbené sú rôzne menšie rodinné oslavy, firemné akcie, jogové/športové pobyty. Všetko je plánované dopredu. Sme vyhľadávaným miestom pre oddych pre rodiny s deťmi v rámci regiónu.

***pozícia je bez ubytovania a týždňových turnusov***

Vhodné pre uchádzača z okresu Martin/Turčianske Teplice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Prasa s kasou a terminalom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

so zákazníkmi alebo v gastro oblasti

Počet rokov praxe

2

• Zdravotný (potravinársky) preukaz
• Zručnosť ovládať pákový kavostroj a prípravu káv: cappuccino, espesso, latte, a pod. a rôznych chladených nápojov v rámci baru – všeobecný prehľad o nápojoch
• Technická zručnosť – napr. práca s PC: kasa, terminál
• Skúsenosti s rôznymi typmi zákazníkov - prax v gastronómii prípadne so zákazníkmi
• Zodpovednosť a iniciatívnosť
• Zmysel pre poriadok a čistotu
• Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie (napr. schopnosť dohodnúť sa aj s cudzincom prípadne sa vynájsť v situácii)
• Praktické myslenie - samostatne riešiť praktické úlohy

Malý podnik, so zameraním na stavebníctvo, strojárenský priemysel energetiku a výrobu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4077140  Dátum zverejnenia: 8.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.