Skladník – Trstená, priemerná mzda 1 220 € - 1440 €, ELKOND HHK, 028 01 Trstená

ELKOND HHK, a.s.

Miesto práce
Oravická 1874, 028 01 Trstená
Termín nástupu
ihneď
1 020 EUR/mesiacPriemerná mzda na pozícii: 1 220 € - 1 440 € (závisí od dosiahnutých znalostí a výkonnosti) Nástupná mzda: od 1 020 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čomu sa venuje skladník?

príprave na expedíciu

práci pri príjme a výdaji materiálov

práci pri príjme a výdajikáblov

evidencii a príprave podkladov do informačného systému

nakládke a vykládke tovarov na vysokozdvižnom vozíku

premotávaniu káblov

Po zaškolení:

Garantované zvyšovanie mzdy – osobný plán rastu

Pravidelné mesačné prémie – priemerne vo výške 10 %

Dochádzkový bonus

Polročné a ročné odmeny

Mimoriadne odmeny a odmeny za odpracované roky

Mzdové zvýhodnenia a príplatky

Príspevky pri rôznych životných udalostiach a jubileách

Príspevok na stravu vo výške 4,50€/pracovná zmena

Miesto práce :Trstená

Termín nástupu : ihneď

Pracovný pomer : plný pracovný úväzok

Pracovná doba: 8 hodinové pracovné zmeny - jednozmenná prevádzka

Čo Vám okrem toho ponúkame ?

perspektívnu prácu vo firme s dlhoročnou tradíciou, s profesionálnym strojovým vybavením

a v príjemnom pracovnom prostredí

mzdu vyplácanú vždy načas a presne podľa vopred dohodnutých podmienok

5 týždňovú dovolenku pre všetkých

pomoc a podporu od skúsených kolegov

firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ELKOND HHK a.s. je dynamicky rozvíjajúca sa firma so zameraním na výrobu káblov. Naše produkty aktívne umiestňujeme na 10 trhoch v rámci Európy a radíme sa k najväčším výrobcom káblov na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4794803  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac