Skladník

ELKOND HHK, a.s.

Miesto práce
Oravická 1874, 028 01 Trstená
Termín nástupu
jún, júl 2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fixná nástupná mzda od 3,50€ + ďalšie benefity upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu skladníkov. Baví Vás nakladať a vykladať tovar z kamiónov, ste manuálne zručný, chcete sa učiť nové veci? Ak ste sa našli v týchto riadkoch, neváhajte a pošlite svoj životopis čo najskôr!

Čo budete robiť?
- nakladať a vykladať tovar z kamiónov
- vydávať a prijímať materiál
- fyzická náročnosť - hotové výrobky z výroby uložíte do skladu
- pracovať 8 hodín na rannej a poobednej
- nahadzovať číselné údaje do informačného systému
- pripravovať tovar na expedíciu
- a keď budete chcieť, môžete zlepšovať svoje zručnosti v náročnejších procesoch za vyššiu mzdu

NAŠE KÁBLE VEDÚ K VÁM!

Čo Vám ponúkame my?
- perspektívnu prácu vo firme s dlhoročnou tradíciou
- na začiatku Vás zaškolíme skúsenými kolegami
- motivujúce finančné ohodnotenie
- školenia a podpora kolegov
- športové firemné aktivity
- nové zázemie pre zamestnancov /jedáleň, šatne/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím si nás získate?
- skúsenosťou z výrobného prostredia, alebo logistiky, nie je to však podmienkou
- keď nás oslovíte
- chcete sa naučiť niečo nové a spoznať nových kolegov
- chcete byť súčasťou nášho tímu
- máte osvedčenie na VZV

ELKOND fabrika káblov (© 1992) - slovenský výrobca metalických káblov a vodičov pre aplikácie v oblasti telekomunikácií, zabezpečovacej techniky, dátových prenosov, elektrických inštalácií s požiadavkami na protipožiarnu bezpečnosť. Pre bližšie informácie navštívte našu webovú stránku www.elkond.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Oravická 1874
028 01 Trstená
ID: 3207895   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fixná nástupná mzda od 3,50€ + ďalšie benefity upresnené na pohovore