Operátor/ka výrobných liniek

ELKOND HHK, a.s.

Miesto práce
Oravická 1874, 028 01 Trstená, Žilinský kraj
Termín nástupu
apríl, máj 2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fixná mzda, ďalšie benefity upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho výrobného tímu. Baví Vás nastavovať stroje, ste manuálne zručný, chcete sa učiť nové veci a napredovať?
Ak ste sa našli v týchto riadkoch, neváhajte a pošlite svoj životopis čo najskôr!

Čo budete robiť?
- nastavovať a kontrolovať stroje, aby všetko fungovalo podľa postupov
- čítať technologické postupy
- fyzická činnosť - hotové výrobky uložíte do skladu
- pracovať 12stky na rannej a nočnej zmene, potom voľný deň, keď máme veľa práce tak pridáme víkendové zmeny
- a ak budete chcieť, môžte zlepšovať svoje zručnosti v náročnejších procesoch za vyššiu mzdu

NAŠE KÁBLE VEDÚ K VÁM!

Čo Vám ponúkame my?
- perspektívnu prácu vo firme s dlhoročnou tradíciou
- na začiatku Vás zaškolíme skúsenými kolegami
- motivujúce finančné ohodnotenie
- školenia a podpora kolegov
- nové zamestnanecké priestory
- športové firemné aktivity

a ešte viac sa dozviete na pohovore s nami ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím si nás získate?
- skúsenosťou z výrobného prostredia, nie je to však podmienka
- keď nás oslovíte
- chcete sa naučiť niečo nové a spoznať nových kolegov
- chcete byť súčasťou nášho tímu

ELKOND fabrika káblov (© 1992) - slovenský výrobca metalických káblov a vodičov pre aplikácie v oblasti telekomunikácií, zabezpečovacej techniky, dátových prenosov, elektrických inštalácií s požiadavkami na protipožiarnu bezpečnosť. Pre bližšie informácie navštívte našu webovú stránku www.elkond.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Oravická 1874
028 01 Trstená
ID: 3168495   Dátum zverejnenia: 19.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fixná mzda, ďalšie benefity upresnené na pohovore