E-shop špecialista pre predaj elektrospotrebičov

CONCEPT Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacZákladný plat + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenské zastúpenie českej spoločnosti CONCEPT, ktorá patrí medzi popredné značky domácich spotrebičov v strednej Európe.

Do nášho tímu radi prijmeme kolegu či kolegyňu, ktorý je iniciatívny, akčný a má rád novinky v oblasti elektrospotrebičov, kuchyní i Home designu.

Máte obchodného ducha? Cit pre detail? Chuť tvoriť? Ste skôr technického rázu alebo ste graficky zručný? Radi komunikujete s ľuďmi?

Pokiaľ spĺňate jedno alebo viac z uvedených, verte, že nechceme len naplniť voľnú pozíciu. Chceme nájsť kolegyne a kolegov, s ktorými budeme zdieľať rovnaké hodnoty a rovnaký sen. Staňte sa i Vy súčasťou nášho úspešného a dynamicky sa rozvíjajúceho tímu.

Pozícia zahŕňa telefonickú komunikáciu so zákazníkmi na dennej báze.

Zašlite nám svoj životopis + motivačný list (nie je povinné)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nie je nutná. Na pozíciu zaučíme.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadšenie a chuť učiť sa nové veci.
Znalosť grafického programu nie je podmienkou.

Spoločnosť CONCEPT Slovensko s.r.o. je výhradným zástupcom českej spoločnosti Jindřich Valenta – Concept, ktorá patrí medzi popredných výrobcov a dodávateľov domácich elektrospotrebičov. Značka Concept úspešne pôsobí na území Slovenska, Česka, Poľska a ďalších európskych trhoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3987700  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac