Obchodný zástupca - predaj elektroinštalačného materiálu

ELKO EP SLOVAKIA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacpolročné/ročné odmeny. Odmenu tvorí základná mzda + odmeny z obratu/pracovný výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny osobný predaj produktov a služieb firmy v pridelenom regióne
- Profesionálny servis zákazníkom v oblasti technického poradenstva, informáciách o novinkách a komplexného riešenia ich potrieb
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových, hlavne veľkoobchody, montážne firmy, systémoví partneri
- Spracovanie dopytov zákazníkov
- Administratívna agenda - reporty a výsledky pracovných aktivít
- Účasť na výstavách, školeniach, seminároch, prezentáciách

- Služobné auto aj na súkromné účely
- Stabilná firma so zahraničnou účasťou
- Priateľské firemné prostredie a mladý kolektív
- Motivujúce odmeňovanie na základe dosahovaných výsledkov
- Práca s modernými technológiami
- Tréningové školenia v oblasti predajných zručností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, stavebné, strojárske, IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Nadšenie a vnútornú motiváciu s orientáciou na dosahovanie výsledkov
- Ochotu cestovať, vzdelávať sa a neustále pracovať na svojom zdokonaľovaní
- Samostatnosť a zodpovednosť

ELKO EP je dcérskou spoločnosťou úspešného českého výrobcu s dlhoročnou tradíciou v oblasti chytrej elektroinštalácie iNELS, modulových elektronických prístrojov pre domové a priemyselné inštalácie, domové vypínače a zásuvky Logus 90, bezdrôtové ovládanie RF iNELS, LED, osvetlenie, SMART CITY, SMART office, IoT riešenia. Na Slovensku firma pôsobí od roku 2002.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4432131  Dátum zverejnenia: 25.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac