Skladník / Montážnik / Podlahár

Elitmat s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácie a pokládka rohoží (PVC dlaždice, rohože, gumová podlaha)
- inštalácie podlahových pások a značení (odstraňovanie starých, inštalácia nových)
- príjem tovaru
- evidencia skladových položiek, inventúry
- expedícia tovaru, balenie (balíky, palety)
- rozvoz tovaru

- auto, mobil, počítač

Spoločnosť Elitmat s.r.o. hľadá do svojho tímu novú posilu. Uprednostňujeme skúseného technika/montážnika pvc podláh, dlaždíc a pod., no budúceho zamestnanca si aj zaškolíme.
Náplňou práce by boli inštalácie priemyselných rohoží (Slovensko ale aj zahraničie), podlahových značení, práca v sklade - príjem tovaru, expedícia, rozvoz, evidencia tovaru. Preto aj schopnosť ovládania VZV je veľmi vítaná.
Prosíme uchádzačov posielať svoje životopisy emailom.
Platové podmienky aj termín nástupu pri osobnom pohovore. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Uprednostňujeme uchádzačov z NMnV, prípadne blízkeho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, ochota učiť sa, zmysel pre poriadok, schopnosť plánovania
- schopnosť jazdiť na VZV veľkou výhodou

Elitmat s.r.o. je predajcom priemyselných ergonomických rohoží.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4062690  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac