Pokladač káblov

Elitestav, s.r.o.

Miesto práce
AE Mochovce, Kalná nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
november 2018
Mzdové podmienky (brutto)
živnosť: 6 - 7 Eur / hodina; HPP: 700 - 800 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pokládka káblových trás na dostavbe EMO34 - rozloženie elektrických káblov pred ich zapájaním podľa výkresovej dokumentácie pod dozorom vedúceho pracovníka

- Ponúkame prácu v spoločnosti s profesionálnym a ústretovým prístupom.
- Zamestnávame pracovníkov v širokom zábere odborných pracovných pozícií.
Po preukázaní hodnotných pracovných výsledkov, korektného prístupu a osobnostných predpokladov ponúkame možnosť získať v budúcnosti prácu vyššej odbornosti a finančného ohodnotenia v zázemí kvalifikovaného kolektívu pracovníkov.

Svoje životopisy prosím zasielajte na adresu [email protected].
S vybranými uchádzačmi následne prebehnú osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zaujímame sa o uchádzačov s precíznym a zodpovedným prístupom k plneniu zadaných úloh;
- znalosť prostredia EMO3,4 z predchádzajúcich zamestnaní je výhodou

Spoločnosť Elitestav, s.r.o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zameraná predovšetkým na strojársky priemysel a výstavbu.
Prostredníctvom našich pracovníkov poskytujeme široký rozsah služieb na rôznych projektoch od ich začiatku až po ukončenie realizácie týchto projektov.
Bližšie informácie o aktuálne poskytovaných službách a projektoch ako aj ďalšie informácie o spoločnosti sú popísané na webovej stránke www.elitestav.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3517776  Dátum zverejnenia: 18.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: živnosť: 6 - 7 Eur / hodina; HPP: 700 - 800 Eur brutto