Можливість для людей з України

Ponuka práce na priemyselnú elektroinštaláciu do Nemecka

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Frankfurt-Flughafen, Frankfurt nad Mohanom, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.7.
20 - 22 EUR/hod.Splatnosť faktúry je 15 dní, po dohode sa dá aj 7dní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na projekt potrebujeme 1 elektrikára s vyhláškou, prípadne pomocníka s praxou (min 2 roky) na bytovú elektroinštaláciu

- príprava potrubia k reproduktorom na zapojenie
- reproduktorové rozvody podľa realizačného plánu
- namontovanie a zapojenie reproduktorov od spoločnosti Bosh

Práca na turnusy 4/5 týždne - 1 týždeň
Mesto Frankfurt, Nemecko

Zabezpečíme a preplatíme Vám ubytovanie
Splatnosť faktúry je 15 dní, ale dá sa aj do 7 dní.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať poslaním Vášho životopisu. Tešíme sa na Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

automatizácia

Počet rokov praxe

2

Vyhláška 21 a vyššie
Prax pri bytovej elektroinštalácii minimálne 2 roky
Živnosť
Auto

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4598769  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.