Ponuka práce -výroba rozvádzačov v Nemecku

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Wannweil, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
19.6.2023
20 - 24 EUR/hod.Ubytovanie rezervované a preplatené v plnej výške vo faktúre.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 šikovných elektrikárov na výrobu rozvádzačov do mesta Wannweil v Nemecku.
Náplň práce:
Výroba rozvádzačov, kabeláž v rozvádzačoch, príprava pripadne ich prepojenia kvôli otestovaniu.
Podmienkou je vedieť čítať plány, podľa ktorých sa skladajú rozvádzače.

Práca na turnusy, pracuje sa 50-60hodín/týždenne

Ubytovanie zabezpečené a preplatené v plnej výške vo faktúre.
Splatnosť faktúry je 15 dní, ale dá sa aj do 7 dní

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár

Počet rokov praxe

2

Podmienky :
-prax pri výrobe rozvádzačov, čítanie plánov
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie
- živnosť, auto
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- nemecký jazyk, alebo anglický jazyk

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4555771  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.