Hlavný účtovník

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 550 EUR/mesiacod 1550€ brutto/ finálna výška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorú/ého baví práca s číslami, má zmysel pre detail a je otvorená/ý novým výzvam v rámci budovania svojej kariéry. Ponúkame príležitosť spoznať špecifickú oblasť účtovníctva a miezd spoločnosti, možnosť nadobudnúť nové skúsenosti a zručnosti a na ich základe dosahovať ďalší odborný rast v našej spoločnosti.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti,
- evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- vedenie účtovníctva majetku a účtovanie banky, účtovanie interných dokladov,
pokladňa, zápočty, príprava a kontrola pre DPH na mesačnej báze, spracovanie DPH
výkazov a kontrolného výkazu
- výpočet dane z príjmov
- vedenie pokladne, účtovanie pokladničných blokov – kontrola zostatkov
- spracovanie mesačných a ročných uzávierok,
- účtovanie cestovných príkazov
- fakturácia pre zahraničných klientov, kontrola vystavených faktúr,
- príprava reportov, controling, kalkulácie podľa požiadaviek vedenia,
- finančná analýza a reporty nadriadeným o hospodárení spoločnosti
- spolupráca s daňovými poradcami a audítormi,
- komunikácia s inštitúciami ako DÚ, SP, ZP a iné
- spracovanie mzdovej agendy,
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do zákonom, stanovených inštitúcií pri
uzavretí, zmene alebo rozviazaní pracovného pomeru,
- spracovanie ročných zúčtovaní zamestnancov

- multisport karta
- služobný mobilný telefón
- motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny
- významné možnosti osobnostného a kariérneho rastu
- práca v stabilnej spoločnosti
- dôkladné zaučenie a maximálna podpora tímu
- príležitosť rozvíjať cenné skúsenosti z oblasti účtovníctva a miezd
- príspevky na šport, príspevky na jazykové vzdelávanie
- Iné benefity spoločnosti

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
KROS Omega - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- príjemné profesionálne vystupovanie
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť
- samostatnosť
- schopnosť zvládať komunikáciu s klientmi
- flexibilita
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám,
iniciatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- znalosť ekonomického systému Omega je podmienka

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4546756  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac