Montáž fotovoltaických modulov v Nemecku

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Abstatt, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
23 - 25 EUR/hod.(hodinová sadzba závisí od skúseností a jazykových znalostí) + zabezpečené a preplatené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dvoch šikovných a samostatných montérov fotovoltaických modulov. Jeden z dvojice nemčina na komunikatívnej úrovni.

Popis prác:
Ráno je príchod na firmu, kde sa obdrží projekt s počtom modulov a spôsobom zapájania. Ak projekt sedí, už sa len montuje podľa plánu.
Ak nesedí, treba vedieť rozmerať, strechu – upraviť plán na rozloženie modulov na strechu.
Objasniť zmeny zákazníkovi a dať mu to odsúhlasiť.

Rozmeranie strechy, montovanie strešných hákov na škridľové strechy /rôzne typy škridiel/.
Na namontované háky sa narežú hliníkové profily. Zrovnávanie konštrukcie, umiestnenie klemov, úchytov na moduly.
Rozmeranie a ťahanie káblov. Ukladanie modulov na strechu.
Fotodokumentácia.
Práce v okolí mesta Abstatt.
Pracuje sa od 7:30 h. Týždenne cca 50 hodín a viac.

Ide o dlhodobú spoluprácu.

- ubytovanie je zabezpečené a preplácané v plnej výške
Fakturácia: 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

montér, montážnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- prax aspoň 1 rok s montovaním fotovoltaických modulov na škridľové strechy
- živnosť, auto
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- jeden z dvojice nemčina na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4444392  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 23 EUR/hod.