Можливість для людей з України

Ponuka pre Elektrikárov do Rakúska

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Innsbruck, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 22 EUR/hod.(hodinová sadzba závisí od skúseností a jazykových znalostí) + zabezpečené a preplatené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka pre 2 SZČO do Rakúska. Jeden z dvojice nemčina na komunikatívnej úrovni.

Inštalačné práce, kladenie káblových vedení v bytových domoch a dokončovacie práce.

Práca je na 2 týždne. Opätovný nástup do práce vo februári 2023.

- ubytovanie zabezpečené a preplácané v plnej výške
Fakturácia: 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektromechanik, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

- prax minimálne 2 roky s bytovými elektroinštaláciami, znalosť čítania plánov
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie
- živnosť, auto
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- jeden z dvojice nemčina na komunikatívnej úrovni

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Naším cieľom je zabezpečovať spoluprácu špičkových ľudí so správnym tímom a klientom, a poskytovať im support a byť neustále nápomocný počas celej doby spolupráce. S našimi klientami sme v pravidelnom kontakte, zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4444392  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.