Ponuka práce pre montážnikov fotovoltaiky do Rakúska

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Sankt Georgen im Attergau, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.04.2023
20 - 23 EUR/hod.- mzda závisí od skúseností a jazykovej úrovne - ubytovanie je zabezpečené a preplatené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 šikovných a skúsených fotovoltaikov na stavby v Rakúsku na montáž PV panelov na rodinné domy.
V prípade nepriaznivého počasia, poskytnutá práca v interiéri.
Práca 50 - 60 hodín týždenne, turnusovo 3 + 1 týždeň voľno.

- zabezpečené a preplácané ubytovanie
- fakturácia 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní, ale dá sa aj do 7 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších obchodných partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- prax v oblasti fotovoltaiky
- živnosť
- auto
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- fotovoltaické náradie

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4403318  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.