Можливість для людей з України

Ponuka pre Elektrikára SZČO do Nemecka doplnenie ku partii

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Hasenmühle, Heidenheim, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
18.7.2022
18 - 22 EUR/hod.Hodinová sadzba závisí od skúseností a jazykových znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bytové elektroinštalácie, prevažne dokončovacie práce, v menšej miere aj schlitzovacie práce.

Dlhodobá spolupráca.

Ubytovanie je zabezpečené a v plnej výške preplatené.

Fakturácia: 1. mesiac 2x, potom 1x mesačne. Splatnosť faktúry je 15 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient patrí medzi našich najspoľahlivejších partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax minimálne 2 roky v oblasti bytových elektroinštalácií
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie
- živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- jeden z partie nemčina/angličtina na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4351516  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 18 EUR/hod.