2 elektrikári na fotovoltaiku Darmstadt Nemecko

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Darmstadt, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
25.10.2021
4 000 - 5 500 EUR/mesiacVýška odmeny závisí od predchádzajúcej praxe a znalosti NJ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroinštalácia fotovoltaických panelov na rodinných domoch
1. Prestavba a prispôsobenie existujúcich meracích skríň v súlade s normami
2. Inštalácia nových meracích skríň v súlade so štandardom
3. Inštalácia a pripojenia meničov
4. Kladenie káblov rúr alebo žliabkov
5. Uvedenie fotovoltaického systému do prevádzky
6. Merania meracími prístrojmi
7. Nastavenie APP
8. spracovanie protokolov merania v tablete (tablet bude od klienta k dispozícii)
9. klient zorganizuje úvodné a produktové školenie, aby sa montéri zoznámili s meničmi a zariadením, robí sa to priamo u zákazníka.

ubytovanie preplatené v plnej výške
kariérny rast
dlhodobá spolupráca
zamestnávame aj celé partie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnik, fotovoltaika

Počet rokov praxe

2

Skúsený elektrikár v oblasti fotovoltaických meračov a elektroinštalácie na rodinných domoch
- elektrotechnická vyhláška §21 a vyššie
- aktívna živnosť, vlastné auto
- znalosť aspoň pracovnej nemčiny úroveň A2-B1

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4131826  Dátum zverejnenia: 1.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac