Ponuka pre 2 elektrikárov na automatizáciu do Nemecka

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
09.05.2022
Mzdové podmienky (brutto)
19 - 22 EUR/hod.Sadzba závisí od praxe a úrovne NJ/AJ.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ťahanie, zapájanie a elektroinštalačné práce s káblami s vysokým prierezom, ich zapájanie na motory, rozvádzače a zariadenia.

- dlhodobá spolupráca
- ubytovanie zabezpečené a plne preplatené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- aktívna živnosť
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR
č. 508/2009 Z.z. §21,22 alebo 23
- prax minimálne 2 roky
- jeden z dvojice sa musí vedieť dohovoriť po nemecky alebo anglicky
- auto

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4082702  Dátum zverejnenia: 17.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 19 EUR/hod.