Ponuka Nemecko Elektrikári

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 4 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektromontáže NN a VN
- vykonávať klasické bytové inštalácie alebo industrie inštalácie vo výrobných halách podľa pridelenej technickej dokumentácie
- vykonávať elektro - montážne a drobné stavebné práce pri výstavbe nových a rekonštrukcii starších rozvodov V a N napätia
- prekladanie káblov, montáž káblových žľabov, ťahanie káblov v káblových trasách
- montáž, zapájanie rozvádzačov, elektrických rozvodov

Ubytovanie plne hradené
dlhodobá spolupráca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient patrí medzi našich najdôležitejších partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. §21,22 resp. 23
dobrý zdravotný stav
spoľahlivosť
orientácia na výkon
odolnosť voči stresu

Elite Worker s.r.o. je mladá a dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne a zabezpečujeme im kompletné dodávky elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Slanická
02744 Tvrdošín

Kontakt

ID: 3973651  Dátum zverejnenia: 27.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac