Skvelá ponuka pre 3-4 elektrikárov Švajčiarsko!

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Sumiswald, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.09.2021
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 - 4 400 EUR/hod.atraktívna hodinová sadzba - podľa skúseností a znalosti NJ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kladenie a ťahanie káblov, trasovanie, zapájanie káblov
- doplnkové práce: montáž a zapojenie svetiel a núdzového osvetlenia, montáž a zapojenie zásuviek a zariadení, novostavba-práca v interiéri aj exteriéri
- pracuje sa 55-60 h týždenne

Ubytovanie zabezpečené a preplácané v plnej výške
dlhodobé projekty

- preukázateľné skúsenosti s priemyselnou elektroinštaláciou
- aktívna SK živnosť
- auto
- jeden z partie nemčina na aktívnej úrovni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spolupracujeme so spoľahlivými a dôveryhodnými partnermi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR
č.508/2009 Z.z. §21, §22 resp. 23
- oprávnenie na prácu vo výške (25m) a na vysokozdvižnej plošine podmienka
- NJ na úrovni dorozumenia sa aspoň jeden z partie
- požadujeme efektívnu a kvalitnú prácu podľa stanovenej
normy a požiadaviek klienta
- šikovnosť
- dôslednosť
- ochota pracovať

Elite Worker, s.r.o. je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť .S našimi klientmi sme v pravidelnom kontakte a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Kollárova
03601 Martin

Kontakt

ID: 3973634  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/hod.