Top ponuka práce pre maliarov-Altena DE

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 000 - 3 800 EUR/mesiac16,50-18€/hod. podľa skúseností a znalosti NJ.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- maľovanie, stierkovanie a iné pomocné maliarske práce v interiéri

- preplatené a plne hradené ubytovanie
- pomoc s vybavením legislatívy do Nemecka
- práca na živnosť
- dlhodobá práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná firma - Altena( Nemecko).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

maliar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

maliar, natierač

Počet rokov praxe

2

- požadované vyučenie v odbore a relevantná prax
- aktívna znalosť NJ minimálne jeden z partie, auto v partii
- presnosť, šikovnosť, rýchlosť, precíznosť

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3971969  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac