Top ponuka pre elektrikárov Nemecko - práca na živnosť

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 500 EUR/mesiac17,50-18€/hod. podľa skúseností, vzdelania, znalosti NJ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-frézovanie, schlitzovanie, ťahanie a zapájanie káblov, jedná sa aj o novostavbu aj o prerábky starších bytových komplexov,
-podľa technickej dokumentácie robiť klasické bytové inštalácie, zásuvok, vypínače, svetlá, ťahanie káblov, trubkovanie, poistky,
Zákazka je lokalizóvaná v: Mníchov-Dachau.

- plne hradené ubytovanie
- seriózna spolupráca
- pomoc s vybavovaním legislatívy
- dlhodobé zákazky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná firma v oblasti Mníchov-Dachau.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

elektrotechnik, elektromontér
2

vyučený v elektrotechnik a príbuzné, Platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21,22 resp.23
- prax v odbore
- znalosť pracovnej nemčiny vítaná
- vlastná doprava a základné náradie potrebné k práci

Elite Worker s.r.o. je mladá a dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne a zabezpečujeme im kompletné dodávky elektro montážnych prác, elektrických staníc a vedení NN a VN, predaj elektro montážneho materiálu, ale tiež stavebné a montážne práce.

Slanická 86/1
027 44 Štefanov nad Oravou

Kontakt

ID: 3965829  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac