Reagujte bez životopisu

Ponuka pre 5 elektrikárov nástup ihneď !- Aachen Nemecko

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
3 500 - 4 500 EUR/mesiacAtraktívne hodinové sadzby, zabezpečené a preplatené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priemyselná inštalácia - pokladanie a montáže káblových žľabov, montáže komponentov, svorkovnicových skríň a rozvádzačov, zapájacie a elektroinštalačné práce, odhaľovanie chýb a ich riešenia, hlavne zapájacie práce podľa plánov a značiek .
Práca na živnosť nástup ihneď - 12.08.2021 začiatok projektu.

nadštandardný plat
ubytovane preplatené v plnej výške
kariérny rast
dlhodobá spolupráca
Zamestnávame aj celé partie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klienti patria medzi našich najdôležitejších partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21, 22 resp. 23
Schopnosť pracovať vo výškach,dobrý zdravotný stav.
Preukaz obsluhy pracovných plošín dvaja z partie
znalosť AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni
vlastné auto
Ďalšie požiadavky:
- spoľahlivosť,
- tímová spolupráca,
- orientácia na výkon,
- odolnosť voči stresu.

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3729150  Dátum zverejnenia: 15.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac