Elektrotechnik s odbornými skúsenosťami - bezkonkurenčná ponuka

Elite Worker, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrotechnika so skúsenosťami v Programe AutoCad. Elektrotechnik musí mať skúsenosti s jednoduchými plánmi, musí disponovať praktickými skúsenosťami s vkladaním symbolov a údajov do Programu AutoCad, musí rozumieť vkladaným hodnotám a údajom v nemeckom jazyku na min. úrovni A2. Zároveň má uchádzač vedieť samostatne komunikovať v anglickom aj nemeckom jazyku.

Na druhú pracovnú pozíciu hľadáme elektrikára so skúsenosťami so zapájaním skriňových elektrických rozvádzačov. Uchádzač by mal poznať SPS napätie a vedieť upravovať frekvencie na rozvádzačoch. V prípade preukázanej praxe a odbornosti nie je komunikatívna nemčina podmienkou, postačí aj komunikatívna angličtina.

nadštandardný plat
ubytovane zadarmo
kariérny rast
dlhodobá spolupráca

Sme spoločnosť ktorá Vám pomôže získať nové zručnosti a skúsenosti v obore . Ak vás táto ponuka zaujala pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

samostanté zapájanie elektrických rozvádzačov alebo znalosť práce s Programom AutoCad

Počet rokov praxe

2

Platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 22 resp. 23

Ďalšie požiadavky:
- spoľahlivosť,
- komunikatívnosť
- orientácia na výkon,
- odolnosť voči stresu.

Spoločnosť Elite Worker s.r.o., je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca pracovná agentúra, pôsobiaca na nemeckom trhu zabezpečujúca personál pre svojich klientov. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Zabezpečujeme dlhodobú spoluprácu a poskytujeme služby profesionálnej kvality v oblasti elektro montážnych prác, elektrických staníc, ale tiež stavebné a montážne práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3664813  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac