JS developer

Elite Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Mikulášska 5, 811 01 Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UXtweak je nástroj, ktorý vyvíjme 2 roky. Náš cieľ je vytvoriť najlepší nástroj na UX testovanie webových stránok/aplikácií. Sme čisto slovenská spoločnosť so svetovými ambíciami. Viac sa môžeš dočítať na našom webe uxtweak.com

Čo u nás budeš robiť:
- vytvárať šablóny - znovupoužitelné Vue.js komponenty používateľského rozhrania - podľa predlôh od grafika,
- spolupracovať v dev tíme na vytváraní používateľského rozhrania našich aplikácií, vytvorenie základnej štruktúry a logiky Single Page Aplikácií (SPA), vyvíjame SPA vo frameworku Quasar, ktorý je nad Vue.js
- pracovať na online UX research platforme - UXtweak.com

- Práca so skúsenými developermi.
- Práca na medzinárodnom projekte.
- Svojou prácou budeš mať jedinečnú možnosť formovať a ovplyvniť, ako bude vyzerať úspešný svetový produkt.
- Máš možnosť pracovať na veciach, ktoré majú skutočný dopad.
- Milujeme nové technológie.
- Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2020 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Online marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná znalosť HTML + CSS (SASS) responzívny dizajn, zmysel pre detaily, schopnosť vytvoriť šablóny, ktoré budú zodpovedať presne návrhom/predlohám od grafika
- solídnu znalosť Javascriptu a skúsenosť s vývojom komponentov vo Vue.js
- skúsenosti s kontinuálnou integráciou (git)

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX špecialistov, výskumníkov a top developerov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, akým sa testujú webové stránky na celom svete. Vďaka špecifickému spôsobu zbierania a interpretácie dát máme potenciál stať sa úspešným globálnym startupom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UXtweak j. s. a.
Ilkovičova 2
842 16 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Lajoš
E-mail: poslať životopis
ID: 3905614  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac