Part Time - Finančák

Elite / Monday Lovers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
2.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 5 EUR/hod.od 400 € / mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej útulnej reklamky pod hradom hľadáme šikovného človeka s ekonomickým rozhľadom.
Čo by sme od teba chceli /potrebovali/ ?
-ako základ by bolo fajn ovládať aspoň základy účtovníctva nakoľko budeš v úzkom kontakte s našou účtovníčkou
- práca s číslami by ti nemala byť cudzia /samozrejme žiadne zložité počty, stačí ti len zdravá úvaha/
- budeš kontrolovať faktúry, bloky, výkazy a iné dokumenty , tvojmu oku by teda nemalo nič újsť

TOP Benefit – veľkú časť práce vieš robiť aj z domu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových stránok a aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naš tool aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3783682  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 5 EUR/hod.od 400 € / mes.