Grafický dizajnér, art director

Elite / Monday Lovers, s.r.o.

Miesto práce
Mikulášska 5, 81101 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre zaujímavých klientov ako O2 Slovakia, Hyundai, Bioderma, alebo ZSE? Tvojou úlohou bude vytváranie grafických návrhov a kľúčových vizuálov pre online i offline marketingové aktivity.

Okrem zaujímavej práce spoznáš aj veselú partiu ľudí, ktorí sú dobrými kolegami, ale ešte lepšími priateľmi. Môžeš sa tešiť aj na firemné raňajky, krásny výhľad na celú Bratislavu, kartu MultiSport, či iné výhody.

Životopisy a portfólio realizovaných grafických prác zasielajte na [email protected]. Po prehodnotení Vašich životopisov a prác, budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

umelecké, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Adobe InDesign - Základy
HTML - Základy

Počet rokov praxe

1

Radi sa stretneme s uchádzačmi/uchádzačkami z rôznych oblastí, ale najviac sa potešíme, ak si mal/mala skúsenosti z oblasti marketingu, umenia alebo IT. Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka je samozrejmosťou. Skúsenosti s tvorbou web grafiky nie sú podmienkou. Znalosť UX, web grafiky, internetových aplikácií, orientácia na marketing a kreatívnu tvorbu budú pre teba výhodou.

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových stránok a aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naš tool aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1603559  Dátum zverejnenia: 9.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou