Wordpress developer

Elite / Monday Lovers, s.r.o.

Miesto práce
Obchodná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UXtweak je nástroj, ktorý vyvíjme 2 roky. Náš cieľ je vytvoriť najlepší nástroj na UX testovanie webových stránok/aplikácií. Sme čisto slovenská spoločnosť so svetovými ambíciami. Viac sa môžeš dočítať na našom webe uxtweak.com alebo vo Forbes: https://www.forbes.sk/slovaci-spustili-projekt-na-testovanie-webov-o-ich-sluzby-je-medzinarodny-zaujem/

Čo u nás budeš robiť:

Potrebujeme prerobiť celý súčasný web na Wordpress, pridávať nové sekcie, prepájať web s našimi backendmi a keď budeš chcieť a mať náladú môžes pomôcť aj na vývoji samotnej platformy UXtweak.com

- Práca so skúsenými developermi.
- Práca na medzinárodnom projekte.
- Svojou prácou budeš mať jedinečnú možnosť formovať a ovplyvniť, ako bude vyzerať úspešný svetový produkt.
- Máš možnosť pracovať na veciach, ktoré majú skutočný dopad.
- Milujeme nové technológie.
- Možnosť načerpať skúsenosti pri práci s nadnárodnými klientmi.

Informácie o výberovom konaní

Čo ponúkame?

Slobodu a flexibilitu - dohodneš si svoj pracovný čas aj to, kde chceš pracovať. Môžeš pracovať remote alebo v kancelárií na Obchodnej.

Možnosť priniesť svoje nápady a výrazne ovplyvniť smerovanie celého projektu - podporíme všetko, čo bude znieť rozumne.

Budget na vzdelávanie podľa tvojho výberu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Wordpress, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne ročné súsenosti s programovaním WP, nie na používateľlskej úrovni
- od udchádzaž vyžadujeme naprogramovanie aspoň pár vlastných templatov, pluginov, integrovanie časti na treťostrané API
- znalosť PHP je nutnou podmienkou
- výborná znalosť HTML + CSS (SASS) responzívny dizajn, zmysel pre detaily, schopnosť vytvoriť šablóny, ktoré budú zodpovedať presne návrhom/predlohám od grafika
- znalosť Javascriptu
- skúsenosti s kontinuálnou integráciou (git)

UXtweak vznikol spojením skúsených marketérov, UX expertov, výskumníkov a top softvérových vývojárov. Spolu sa snažíme zmeniť spôsob, ako sa testuje použiteľnosť webových stránok a aplikácií. Kľudne nám zanechaj aj feedback ako sa ti páčí naš tool aj keď táto pracovná ponuka nie je pre teba. UXtweak je jediná platforma ktorú budeš potrebovať na website usablity testing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4164288  Dátum zverejnenia: 18.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac