Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

ELITCargo, s. r. o.

Miesto práce
Oravský Podzámok
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v noci, víkend + diety podľa zákona, odmeny za výkon, 13 plat. Priemerný čistý plat 1150 - 2000E podľa odpracovaných dní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci tuzemska a do zahraničia.
Koordinovanie a kontrolovanie nakládky tovaru s cieľom zabezpečiť optimálne rozmiestnenie tovaru a zabrániť tak preťaženiu jednotlivých náprav a/alebo celého vozidla.
Vykonávanie opatrení proti posunutiu tovaru počas jazdy.
Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru a motorového vozidla pred odcudzením (počas prestávok na odpočinok).
Používanie satelitného navigačného systému
Udržiavanie komunikačného spojenia s dispečingom prostredníctvom rádiostanice.
Kontrolovanie množstva a druhu dodaného tovaru pri vykládke, odovzdávanie potrebnej dokumentácie klientovi.
Čerpanie pohonných hmôt na čerpacích staniciach, kontrolovanie technického stavu zvereného motorového vozidla.

mzda: základ + príplatky za prácu v noci a cez víkend + diety + odmeny podľa výkonu
služobný telefon, firemné akcie
poistenie liečebných nákladov vodiča v zahraničí hradené firmou
13 plat
rešpektujeme vodičove potreby ako lekár, oslava, dovolenka vždy po dohode

Informácie o výberovom konaní

* kazdý vodič má pridelené vozidlo
* vozový park Scania, Volvo E6 - megové návesy
* jazdíme z SK - D, F, ES, PT, PL a späť na SK,
* 2x víkend doma - 2x víkend EU, 45 robíme na SK, respektíve podľa dohody s vodičom (1x3, 3x1)...
* jazdíme výhradne podľa AETR
* parkovanie a kancelária v Oravskom Podzámku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

vodič
2

- psychologická spôsobilosť
- zdravotná spôsobilosť
- digitálna tachografová karta
- kvalifikačná karta
- výpis z registra trestov
- ADR preukaz výhodou
- zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť a ochota pracovať
- poistenie zodpovednosti voči zamestnávateľovi

Preprava tovaru v kamiónovej doprave + špedícia v rámci EU. Preprava odpadových vôd v regióne Orava, predaj žúmp, nádrží na vodu a vodomerných šácht.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Oravský podzámok 132
02741 Oravský Podzámok
ID: 1703989  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac