Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

ELITCargo, s. r. o.

Miesto práce
Oravský Podzámok
800 EUR/mesiac+ príplatky za prácu v noci, víkend + diety podľa zákona, odmeny za výkon, 13 plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci tuzemska a do zahraničia.
Koordinovanie a kontrolovanie nakládky tovaru s cieľom zabezpečiť optimálne rozmiestnenie tovaru a zabrániť tak preťaženiu jednotlivých náprav a/alebo celého vozidla.
Vykonávanie opatrení proti posunutiu tovaru počas jazdy.
Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru a motorového vozidla pred odcudzením (počas prestávok na odpočinok).
Používanie satelitného navigačného systému
Udržiavanie komunikačného spojenia s dispečingom prostredníctvom rádiostanice.
Kontrolovanie množstva a druhu dodaného tovaru pri vykládke, odovzdávanie potrebnej dokumentácie klientovi.
Čerpanie pohonných hmôt na čerpacích staniciach, kontrolovanie technického stavu zvereného motorového vozidla.

odmeny podľa výkonu
služobný telefon, firemné akcie
poistenie liečebných nákladov vodiča v zahraničí hradené firmou
13 plat
rešpektujeme vodičove potreby ako lekár, oslava, dovolenka vždy po dohode

Informácie o výberovom konaní

* kazdý vodič má pridelené vozidlo
* vozový park Scania, Volvo E6 - megové návesy
* jazdíme z SK - D, F, ES, IT, PT, PL a späť na SK,
* jazdíme výhradne podľa AETR
* parkovanie a kancelária v Oravskom Podzámku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

2

- psychologická spôsobilosť
- zdravotná spôsobilosť
- digitálna tachografová karta
- kvalifikačná karta
- výpis z registra trestov
- ADR preukaz výhodou
- zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť a ochota pracovať
- poistenie zodpovednosti voči zamestnávateľovi

Preprava tovaru v kamiónovej doprave + špedícia v rámci EU.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1703989  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac