Senior supply chain planner

Miesto práce
Kolmá 4, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU:

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

NÁKUP SORTIMENTU NÁHRADNÝCH DIELOV, NÁRADIA A DIAGNOSTIKY
  • Tvorba nákupných objednávok
  • Kontrola dostupnosti tovaru, obrátka zásob
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Riešenie urgentných zákazníckych objednávok

FORECASTING/DEMAND PLANNING
  • Nastavovanie sezónnych profilov pre plánovací software
  • Úpravy predpovedí predajov pre jednotlivé diely
  • Plánovanie predajných kampaní
  • Analýza stratených predajov

RIADENIE SKLADOVÝCH ZÁSOB NOVÝCH PRODUKTOV
  • Dostupnosť a optimalizácia zásob dielov na nové autá
  • Zadávanie a parametrizácia nových dielov v plánovacom systéme

HODNOTENIE DODÁVATEĽOV
  • Mesačné vyhodnocovanie a reporting výkonnosti dodávateľov
  • Príprava nákupných predpovedí

ČO OD TEBA OČAKÁVAME:

KĽÚČOVÉ SKÚSENOSTI PRE VHODNÉHO KANDIDÁTA NA DANÚ POZÍCIU:
  • Plánovanie dopytov
  • Predpoveď predajov
  • Optimalizácia skladových zásob
  • Organizácia logistiky od dodávateľa (dodacie termíny, dodacie podmienky, doprava)
  • Komunikácia s dodávateľmi (dostupnosť tovaru, dodacie termíny)
  • Osobné vyjednávanie s dodávateľmi – logistické zmluvy a podmienky

POŽADUJEME - ODBORNÉ ZNALOSTI A SCHOPNOSTI:
  • SŠ/VŠ vzdelanie (ekonomického/technického smeru)
  • MS OFFICE – výborná znalosť EXCEL
  • Orientácia na trhu náhradných autodielov
  • Komunikatívna znalosť angličtiny
  • Prax v oblasti nákupu /supply chain managementu min. 1 rok

POŽADUJEME - OSOBNÉ SCHOPNOSTI:
  • Vysoko motivovaná a stabilná osobnosť
  • Analytické myslenie
  • Zodpovedná osobnosť s orientáciou na výsledky
  • Tímový hráč, samostatná a proaktívna osobnosť

ČO TI VIEME PONÚKNUŤ:

Čo ponúkame:

  • Zaujímavú prácu v zázemí veľkej medzinárodnej spoločnosti
  • Fixný plat plus veľmi motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dobrých výsledkov
  • Služobný telefón, notebook
  • Priateľský kolektív, pre ktorý je cieľom perfektne odvedená práca
  • Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
  • Nastúp kedykoľvek podľa dohody
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Naše hodnoty

Development
Rozvoj

Excellence
Excelentnosť

Leadership
Vedenie

Intergrity & Trust
Integrita a dôvera

Value added
Pridaná hodnota

Embracing change
Prijímanie zmien

Resourceful
Vynaliezavosť

Sustainability
Udržateľnosť

ID: 2729975  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou