Kuchár Wellness Hotela Spark****

ELISIS s. r. o.

Miesto práce
Wellness Hotel Spark, Plavecký Štvrtok-Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár hotelovej reštaurácie, teplé a studené jedlá, á la carte, menu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 € + príplatky za soboty, nedele, sviatky, preplácanie nadčasov, dohodou

Príjemné prostredie a kolektív, zamestnanecká strava, grátis používanie wellnessu, transparentný platový systém , dovolenka preplatená v plnej výške priemerného čistého zárobku, mzda pravidelne k 10 dňu v mesiaci, školenia a kurzy zdarma,

Informácie o výberovom konaní

Vyučenie v odbore a prax je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Vodičský preukaz

B

Vyučenie v odbore a prax , flexibilita, kreativita, záujem o nové veci,

Hotelierstvo, Gastronómia, Wellness, Konferencie, Teambuildingy, Spoločenské akcie

Adresa spoločnosti

WELLNESS HOTEL SPARK**** Malacky - Elisis sro
520
900 68 Plavecký Štvrtok

Kontakt

ID: 3667559   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 € + príplatky za soboty, nedele, sviatky, preplácanie nadčasov, dohodou