Projektant silnoprúdových elektroinštalácii

ELIMER, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností, schopností, praxe a kvalifikácie vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Projektant silnoprúdových elektroinštalácii:

  • Príprava, návrh a optimalizácia technického riešenia silnoprúdových elektroinštalácii
  • Zostavovanie výkazov - výmer a rozpočty
  • Riešenie technických záležitostí pri elektromontážnych prácach na stavbách
  • Zakreslenie skutkových stavov zrealizovaných elektroinštalácií
  • Navrhovanie nových riešení pre inteligentné elektrické inštalácie
  • Komunikácia s klientmi a dodávateľmi

Pri práci na pozícii Projektant silnoprúdových elektroinštalácii môže byť typický deň plný rôznych úloh. Môžete sa zaoberať prípravou a návrhom technických riešení, zostavovaním výmerov a rozpočtov, riešením technických záležitostí pri elektromontážnych prácach na stavbách, zakresľovaním skutkových stavov zrealizovaných elektroinštalácií, navrhovaním nových riešení pre inteligentné elektrické inštalácie a komunikáciou s klientmi a dodávateľmi.

Typická pracovná doba pre pozíciu Projektant silnoprúdových elektroinštalácii je 8-hodinová, ale sme flexibilní a prispôsobíme sa potrebám projektu a tímu.

  • Získaj zaujímavú a dynamickú prácu v príjemnom prostredí a skvelom kolektíve.
  • Tvoje osobné finančné ohodnotenie bude motivované podľa vytvoreného zisku na zákazke.
  • Máš možnosť profesionálneho rastu. Spoločnosť venuje nemalé úsilie a prostriedky na ďalšie vzdelávanie zamestnancov, aby si sa mohol/a stále zlepšovať a rozvíjať sa.
  • Budeš mať možnosť platového rastu.
  • Zlepši si svoje jazykové schopnosti v rámci jazykového vzdelávania.
  • Máš prístup k internému fyzioterapeutovi, ktorý ti pomôže udržiavať si zdravie a kondíciu.
  • Uži si firemné akcie a teambuildingy, kde sa môžeš spoznať s kolegami a zlepšiť si tímovú spoluprácu.
  • Máš flexibilný pracovný čas, ktorý ti umožní prispôsobiť si prácu svojmu životnému štýlu.
  • Nemusíš sa starať o stravu, pretože ti ju plne hradí zamestnávateľ.
  • Budeš mať k dispozícii moderné pracovné priestory a technológie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti v elektroinštaláciách
  • Samostatná práca v AutoCAD
  • Osvedčenie §22 vyhl. 508/2009 a vyššie – výhodou
  • SKSI oprávnenie výhodou
  • Spoľahlivosť a odolnosť voči stresu
  • Stredoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky
  • Znalosť výpočtov elektroinštalácií
  • Komunikačné a tímové zručnosti

Spoločnosť ELIMER pôsobí na trhu od roku 1999. Ponúkame pre našich zákazníkov komplexné služby v oblasti elektroinštalácií. Naše zameranie je sústredené na projektovanie, realizáciu, servis a údržbu silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácií. Do nášho portfólia patria stavby z oblastí občianskej a priemyselnej výstavby, administratívne budovy, obchodné centrá, výrobné a logistické haly a objekty určené na rezidenčné bývanie.
Spoločnosť ELIMER, a.s. sídli vo vlastných priestoroch v Novom Meste nad Váhom, kde pracuje vedenie firmy, projekčné, realizačné a servisné oddelenie. V priestoroch sídla sa nachádzajú sklady a priestory pre realizačnú prípravu. V roku 2018 sme sa rozhodli naše pôsobenie rozšíriť smerom bližšie k zákazníkom v Bratislave a vznikla naša pobočka na ulici Vajnorská 142, kde máme projektantov, prípravárov zákaziek, obchodné a realizačné oddelenie. Ďalším dôležitým rozhodnutím vedenia spoločnosti bolo zriadiť pobočku aj v Košiciach, aby sme mohli efektívnejšie realizovať a riadiť zákazky na východnom Slovensku a tak isto sa starať o servis a údržbu našich zrealizovaných stavieb aj v tejto časti SR.
Bližšie informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na www.elimer.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bernard Kubový
Tel.: +421945503740
E-mail: poslať životopis
ID: 4718916  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac