Servisný technik slaboprúdových elektroinštalácii

ELIMER, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 000 EUR/mesiacUvedená výška hrubej mesačnej mzdy je najnižšou hranicou. Reálna výška mzdy bude nastavená na základe skúseností kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu pre inteligentné elektrické inštalácie.
Aké zodpovednosti Vám radi zveríme?
* Inštalácia a servisné práce na slaboprúdových systémoch EPS, HSP, EZS, CCTV, SKV, ŠK,
* montáž koncových prvkov, oživenie a konfigurácia ústrední, meranie ŠK,
* komunikácia so zákazníkmi a subdodávateľmi, revízie.

Ponúkame Vám
* zaujímavú a dynamickú prácu v príjemnom prostredí a v skvelom kolektíve
* motivujúce osobné finančné ohodnotenie v závislosti na vytvorenom zisku
* možnosť profesného rastu (ďalšiemu vzdelávaniu zamestnancov venuje naša spoločnosť nemalé úsilie a prostriedky a je to jeden z hlavných cieľov budovania a rozvoja spoločnosti)
* možnosť platového rastu
* vianočný bonus
* jazykové vzdelávanie
* služobné auto, telefón, notebook
* interný fyzioterapeut
* flexibilný pracovný čas
* strava plne hradená zamestnávateľom
* firemné akcie , teambuildingy

Pozíciu servisného technika obsadzujeme pre naše pobočky - Bratislava, Košice

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické - informačné, bezpečnostné a slaboprúdové technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto je pre nás vhodný kandidát:
* je držiteľom osvedčenia §22 vyhl. 508/2009 a vyššie,
* je spoľahlivý, precízny a odolný voči stresu,
*disponuje flexibiltou a vysokým pracovným nasadením,
*má ochotu vzdelávať sa.

+ Vítame tiež znalosti v oblastiach:
FSP 5000-RPS(BOSCH)
Titan (Aritech)
Baby.wer(Paradox)
Integračný bezpečnostný systém C4
Front shell+comm server(Galaxy)
WinLoad(Paradox)
Skylapro (Hapro)
Tolls(ESSER)
Cwatch(Axiss)
CNB (CNB)

Spoločnosť ELIMER pôsobí na trhu od roku 1999. Ponúkame pre našich zákazníkov komplexné služby v oblasti elektroinštalácií. Naše zameranie je sústredené na projektovanie, realizáciu, servis a údržbu silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácií. Do nášho portfólia patria stavby z oblastí občianskej a priemyselnej výstavby, administratívne budovy, obchodné centrá, výrobné a logistické haly a objekty určené na rezidenčné bývanie.
Spoločnosť ELIMER, a.s. sídli vo vlastných priestoroch v Novom Meste nad Váhom, kde pracuje vedenie firmy, projekčné, realizačné a servisné oddelenie. V priestoroch sídla sa nachádzajú sklady a priestory pre realizačnú prípravu. V roku 2018 sme sa rozhodli naše pôsobenie rozšíriť smerom bližšie k zákazníkom v Bratislave a vznikla naša pobočka na ulici Vajnorská 142, kde máme projektantov, prípravárov zákaziek, obchodné a realizačné oddelenie. Ďalším dôležitým rozhodnutím vedenia spoločnosti bolo zriadiť pobočku aj v Košiciach, aby sme mohli efektívnejšie realizovať a riadiť zákazky na východnom Slovensku a tak isto sa starať o servis a údržbu našich zrealizovaných stavieb aj v tejto časti SR.
Bližšie informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na www.elimer.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bernard Kubový
Tel.: +421945503740
E-mail: poslať životopis
ID: 4596393  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac