Projektový manažér elektromontážnych zákaziek

ELIMER, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacUvedená výška hrubej mesačnej mzdy je najnižšou hranicou. Reálna výška mzdy bude nastavená na základe skúseností kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu nadšencov pre inteligentné elektrické inštalácie hľadáme nového kolegu.

Aké zodpovednosti Vám radi zveríme?
* Vedenie elektromontážnych zákaziek,
* vedenie pracovného tímu,
* riešenie technických záležitostí pri elektromontážnych prácach na stavbách,
* fakturácia, práca s cenovým rozpočtom zákazky,
* odovzdanie hotového diela zákazníkovi.

*priateľský kolektív
*motivujúce osobné finančné ohodnotenie (v závislosti na vytvorenom zisku na zákazke)
*možnosť profesného rastu (ďalšiemu vzdelávaniu zamestnancov venuje naša spoločnosť nemalé úsilie a prostriedky a je to jeden z hlavných cieľov budovania a rozvoja spoločnosti)
*možnosť platového rastu
*služobné auto aj na súkromné účely, telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kto je pre nás vhodný kandidát:
*disponuje reálnymi skúsenosťami s vedením elektromontážnych zákaziek,
* vie čítať projektovú dokumentáciu,
* disponuje znalosťou materiálov využívaných pre riešenia v oblasti elektro,
* výborné komunikačné zručnosti sú jeho silnou stránkou,
*je zorganizovaný a odolný voči stresu,
* dokáže si poradiť s akoukoľvek situáciou.

Spoločnosť ELIMER pôsobí na trhu od roku 1999. Ponúkame pre našich zákazníkov komplexné služby v oblasti elektroinštalácií. Naše zameranie je sústredené na projektovanie, realizáciu, servis a údržbu silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácií. Do nášho portfólia patria stavby z oblastí občianskej a priemyselnej výstavby, administratívne budovy, obchodné centrá, výrobné a logistické haly a objekty určené na rezidenčné bývanie.
Spoločnosť ELIMER, a.s. sídli vo vlastných priestoroch v Novom Meste nad Váhom, kde pracuje vedenie firmy, projekčné, realizačné a servisné oddelenie. V priestoroch sídla sa nachádzajú sklady a priestory pre realizačnú prípravu. V roku 2018 sme sa rozhodli naše pôsobenie rozšíriť smerom bližšie k zákazníkom v Bratislave a vznikla naša pobočka na ulici Vajnorská 142, kde máme projektantov, prípravárov zákaziek, obchodné a realizačné oddelenie. Ďalším dôležitým rozhodnutím vedenia spoločnosti bolo zriadiť pobočku aj v Košiciach, aby sme mohli efektívnejšie realizovať a riadiť zákazky na východnom Slovensku a tak isto sa starať o servis a údržbu našich zrealizovaných stavieb aj v tejto časti SR.
Bližšie informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na www.elimer.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4361848  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac