Projektant a prípravár elektromontážnych zákaziek

ELIMER, a.s.

ELIMER, a.s., Srnianska 19, Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

projektovanie a príprava elektromontážnych zákaziek,
príprava a návrh technického riešenia silnoprúdových a slaboprúdový elektroinštalácií
zostavovanie výkazov - výmer a rozpočtov pripravovaných zákaziek
riešenie technických záležitostí pri elektromontážnych prácach na stavbách
práca s cenovým rozpočtom zákazky
zakreslenie skutkových stavov zrealizovaných elektroinštalácií

- zaujímavá práca v dobrom kolektíve
- osobné finančné ohodnotenie v závislosti na vytvorenom zisku na zákazke
- možnosť profesného rastu
- možnosť platového rastu
- služobné auto, telefón, notebook

zameriavame sa na elektromontážne práce stavieb ako sú výrobné a skladové haly, administratívne a bytové objekty
realizujeme silnoprúdové elektroinštalácie,
kamerové a zabezpečovacie systémy, EPS a HSP
realizujeme zákazky po celej SR, najviac stavieb realizujeme v BA a okolí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadujeme skúsenosti v oblasti elektroinštalačných prác
- realizujeme silnoprúdové a slaboprúdové elektroinštalácie na stavbách po celej SR

Firma pôsobí v oblasti montáže a dodávok silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácii budov a stavieb.
Viac sa o firme dozviete na www.elimer.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Srnianska 19
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3257144   Dátum zverejnenia: 26.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou