Tím líder(ka) na oddelení výroby

eliastech s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
ihneď
982 - 1 232 EUR/mesiacVariabilné zložky mzdy: - mesačný dochádzkový bonus 80,- € - mesačný hodnotiaci bonus do výšky 100,-€ - mesačný príplatok za zodpovednosť 70,- € - letný dochádzkový bonus do výšky 200,-€ - zimný dochádzkový bonus do výšky 500,-€ - ročné navyšovanie mzdy (počas prvých 5 rokov) - narodeninový bonus 50,- €, - príspevok na cestovné (dochádzanie 20 km a viac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Práca v trojzmennej prevádzke.*

- zaškoľovanie nových operátorov s pracovnými inštrukciami
- kontrola správnosti komponentov porovnaním s pracovnou inštrukciou
- kontrola funkčnosti JIGOV a ich používanie
- kontrola pracoviska (NG boxy, boxy na osobné veci, boxy na odrezky
- kontrola dodržiavania pracovných postupov podľa pracovných inštrukcií

- stravné lístky v hodnote 5,85 €
- rekreačný príspevok
- darček pre zamestnanca k Vianociam

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s PC na používateľskej úrovni
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť

Spoločnosť eliastech s.r.o. je výrobná spoločnosť v automobilovom priemysle. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4772557  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac